Personalistika


Personálny recruitment

Spoločnosť Start Professionals s.r.o. vznikla so zámerom poskytnúť v rámci vyhľadávania vhodných kandidátov všetkým našim klientom, ako aj uchádzačom o prácu vysoko kvalifikované a úzko špecializované služby s dôrazom na odbornosť a dlhoročné skúsenosti našich profesionálnych recruiterov, researcherov a špecializovaných obchodníkov. V snahe byť ešte bližšie nielen k našim súčasným, ale aj novým klientom, spoločnosť Start Professionals otvára nové samostatné recruitingové pobočky v Bratislave, Košiciach a v Banskej Bystrici. Veríme, že aj touto formou dokážeme ešte kvalitnejšie a flexibilnejšie reagovať na vaše potreby a počas ďalších rokov opäť obhájiť 1. miesto v rebríčku Recruit Rank Awards (za rok 2014). V rámci tejto divízie sa prioritne špecializujeme na služby Personálneho Recruitmentu a služby HR Outsourcingu.

Outsourcing služieb

Samostatnú skupinu v spoločnosti Start Group tvorí práve Outsourcing, prostredníctvom ktorého Vám vieme poskytnúť služby na kľúč.

Naši odborníci Vám zabezpečia všetko potrebné. Medzi naše kľúčové služby patrí najmä:

  • Personálne poradenstvo
  • Outsourcing mzdovej agendy
  • Psychodiagnostika
  • Onsite recruitment
  • Vzdelávanie a rozvoj
  • Krízový management

Ak máte záujem o profesionálny servis, tak ho hľadajte u nás.

Móda


Start Fashion pôsobí vo svete odevného retailu na slovenskom trhu už od roku 2014. Naším poslaním je prinášať zákazníkom módu 24 hodín 7 dní v týždni, a tomu prispôsobujeme aj svoje pracovné tempo.

Sme hrdí, že môžeme prinášať našim zákazníkom svetoznáme značky ako sú Napapijri, Björn Borg, North Sails, U.S. Polo Assn, či Gaastra vo viac ako 10 predajných miestach po celom Slovensku.

Viac >>

Naša spoločnosť pristupuje zodpovedne v správe ochrany osobných údajov, viac sa môžete dočítať v nasledujúcich dokumentoch: Zásady ochrany osobných údajov ako aj Informácie o spracúvaní osobných údajov poskytované podľa článku 13 Nariadenia.


Gastronómia


Prináša na Slovensko kvalitné vína
a potravinárske výrobky.